RENOVÁCIA DVERÍ

1. profesionálne stredisko

Vstavané skrine

Okrem priaznivych cien ponúkame ústretovosť, kvalitne prevedenie skrine ako aj kalkuláciu s 3D vizualizáciou a zameranie vstavanej skrine zdarma. Dostatok priestoru aj v malom byte, dokonale využitý každý centimeter, prehľadnosť, systém, poriadok. No kto by to nechcel?

Návrhy

Návrhy

Spojíme vaše predstavy, naše nápady a profesionalitu s grafickou 3D vizualizáciou.Na základe zadaného pôdorysu miestnosti alebo rozmerov Vám spracujú naši technici počítačový návrh v 3D vizualizácií. Prednosťou počítačového návrhu je možnosť vytvoriť neobmedzené množstvo variantov a dosiahnuť tak „reálny priestorový efekt" vašej predstavy ešte pred zadaním objednávky.

Rozmery

Rozmery

 

Dokážeme sa prispôsobiť každej, aj nerovnej stene, pretože všetko, čo vyrábame je pre vás a to v akejkoľvek šírke, výške a hĺbke bez akýchkoľvek prirážok za atypické rozmery

Prevedenie

Prevedenie

Skrine ale aj nábytok si môžete objednať podľa vašich predstáv, s rôznym delením dverí, usporiadaním zásuvok resp. rozdelením vnútorného vybavenia. Vďaka širokej palete farieb, prevedení dverí rôznych variant výplní - vrátane zrkadiel, skiel a laminátov vám vyrobíme šatník na mieru, ktorý bude perfektne zladený s celkovým dizajnom interiéru. Získate navyše možnosť stopercentne využiť priestor od podlahy až po strop.

Cena a dodávka

Cena a dodávka

 

Garantujeme dobré ceny, vysokú kvalitu, rýchlu dodávku a montáž . Korektný prístup, upratanie priestoru, kompletný servis, to sú samozrejmosti, bez ktorých to ani nejde.

Táto stránka používa cookies. Viac info