RENOVÁCIA DVERÍ

1. profesionálne stredisko

Vstavané skrine

Okrem priaznivych cien ponúkame ústretovosť, kvalitne prevedenie skrine ako aj kalkuláciu s 3D vizualizáciou a zameranie vstavanej skrine zdarma. Dostatok priestoru aj v malom byte, dokonale využitý každý centimeter, prehľadnosť, systém, poriadok. No kto by to nechcel?

Návrhy

Návrhy

Spojíme vaše predstavy, naše nápady a profesionalitu s grafickou 3D vizualizáciou.Na základe zadaného pôdorysu miestnosti alebo rozmerov Vám spracujú naši technici počítačový návrh v 3D vizualizácií. Prednosťou počítačového návrhu je možnosť vytvoriť neobmedzené množstvo variantov a dosiahnuť tak „reálny priestorový efekt" vašej predstavy ešte pred zadaním objednávky.

Rozmery

Rozmery

 

Dokážeme sa prispôsobiť každej, aj nerovnej stene, pretože všetko, čo vyrábame je pre vás a to v akejkoľvek šírke, výške a hĺbke bez akýchkoľvek prirážok za atypické rozmery

Prevedenie

Prevedenie

Skrine ale aj nábytok si môžete objednať podľa vašich predstáv, s rôznym delením dverí, usporiadaním zásuvok resp. rozdelením vnútorného vybavenia. Vďaka širokej palete farieb, prevedení dverí rôznych variant výplní - vrátane zrkadiel, skiel a laminátov vám vyrobíme šatník na mieru, ktorý bude perfektne zladený s celkovým dizajnom interiéru. Získate navyše možnosť stopercentne využiť priestor od podlahy až po strop.

Cena a dodávka

Cena a dodávka

 

Garantujeme dobré ceny, vysokú kvalitu, rýchlu dodávku a montáž . Korektný prístup, upratanie priestoru, kompletný servis, to sú samozrejmosti, bez ktorých to ani nejde.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info