Vstavané skrine

Okrem priaznivych cien ponúkame ústretovosť, kvalitne prevedenie skrine ako aj kalkuláciu s 3D vizualizáciou a zameranie vstavanej skrine zdarma. Dostatok priestoru aj v malom byte, dokonale využitý každý centimeter, prehľadnosť, systém, poriadok. No kto by to nechcel?

Návrhy

Návrhy

Spojíme vaše predstavy, naše nápady a profesionalitu s grafickou 3D vizualizáciou.Na základe zadaného pôdorysu miestnosti alebo rozmerov Vám spracujú naši technici počítačový návrh v 3D vizualizácií. Prednosťou počítačového návrhu je možnosť vytvoriť neobmedzené množstvo variantov a dosiahnuť tak „reálny priestorový efekt" vašej predstavy ešte pred zadaním objednávky.

Rozmery

Rozmery

 

Dokážeme sa prispôsobiť každej, aj nerovnej stene, pretože všetko, čo vyrábame je pre vás a to v akejkoľvek šírke, výške a hĺbke bez akýchkoľvek prirážok za atypické rozmery

Prevedenie

Prevedenie

Skrine ale aj nábytok si môžete objednať podľa vašich predstáv, s rôznym delením dverí, usporiadaním zásuvok resp. rozdelením vnútorného vybavenia. Vďaka širokej palete farieb, prevedení dverí rôznych variant výplní - vrátane zrkadiel, skiel a laminátov vám vyrobíme šatník na mieru, ktorý bude perfektne zladený s celkovým dizajnom interiéru. Získate navyše možnosť stopercentne využiť priestor od podlahy až po strop.

Cena a dodávka

Cena a dodávka

 

Garantujeme dobré ceny, vysokú kvalitu, rýchlu dodávku a montáž . Korektný prístup, upratanie priestoru, kompletný servis, to sú samozrejmosti, bez ktorých to ani nejde.

Naše realizácie

Renovácia dverí s.r.o.

PREVÁDZKA
Odeská ul. 75, 82106 Bratislava

Prevádzková doba:

pondelok - piatok 7,00 - 15,00 hod

E-mail: renovacia@renovacia-dveri.eu

Telefón:

+421905605934 pondelok - piatok 7,30 - 18,00 hod

+421948288791 pondelok - piatok 7,00 - 15,00 hod

Google map: 48.131196,17.221754
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie